Seminář k druhému copyrightovému balíčku EK

POZOR ZMĚNA – Seminář přesunut do prostor restaurace Pepř a sůl, Krátkého 1 (v téže budově co sídlí DILIA).

V novém roce zahajujeme kolokviem dne 24. ledna v 17:00 v prostorách rest. Pepř a sůl, Krátkého 1, Praha 9, na téma 2. copyrightového balíčku Evropské komise, zejména k návrhu směrnice o autorském právu na jednotném digitálním trhu a návrhu nařízení o autorskoprávních pravidlech pro některé přenosy vysílání.

Problém obecně představí a okomentuje dr. Adéla Faladová (Ministerstvo kultury), vč. prezentace pozice ČR, informace o předběžných reakcích členských států a o stanovisku Evropské komise atd.

Pohled hudebního průmyslu zmíní dr. Petra Žikovská (IFPI).

Následovat bude diskuse, kde budeme velmi rádi za názor, reakce a očekávání zástupců průmyslu (zejména knižní a hudební nakladatelé a vydavatelé, TV vysílatelé, filmoví producenti atd.)/praktiků i akademiků. Postřehy a informace z praxe budou cenné pro Ministerstvo kultury při jednáních s EK.

Vzhledem k omezené kapacitě prostor prosíme o potvrzení účasti na raffajova@leska.eu.

Semináře jsou veřejné, vstup pro členy ALAI zdarma, pro nečleny 500 Kč placeno na místě nebo na základě faktury.

Rudolf Leška, 8. 1. 2017

Článek zatím nemá žádný komentář.
Vložit komentář:

Jméno a příjmení (povinné)

Příspěvek

Potvrďte, prosím, že nejste robot: napište jméno Hurvínkova otce

Provozovatelem těchto stránek je ALAI Česká republika, Apolinářská 445/6, 128 00 Praha, IČ: 01603671. Obsah těchto stránek je předmětem práva autorského a bez svolení provozovatele stránek jej nelze dále šířit. Provozovatel neodpovídá za obsah stránek třetích osob, na které na svých stránkách odkazuje. Vstup pro členy.