Pozvánka na křest knihy „Autorský zákon. Komentář. 2. vydání“ spolu s vyzvanou vědeckou přednáškou

4. 2. 2020

Vážené členky, Vážení členové, a zájemci o autorské právo,

dovolujeme si Vás touto cestou pozvat na křest druhého vydání komentáře Autorský zákon nakladatelství C. H. Beck autorů prof. JUDr. Ivo Telec, CSc. a JUDr. Pavel Tůma, Ph.D., LL.M.

U příležitosti křtu přednese dr. Pavel Tůma, soudce Vrchního soudu v Praze, vědeckou přednášku na téma Institut sazebníků odměn kolektivních správců s následnou diskusí.

Křest knihy proběhne zítra dne 4. února 2020 od 16:00 do 17:15 hod. tradičně v Jazzdocku, Janáčkovo nábř. 3249/2, 150 00 Praha 5-Smíchov.

Slavnostní přípitek a občerstvení zajištěno.

Pro členy ALAI je účast zdarma, nečlenům vystavíme fakturu na příspěvek na občerstvení a nájem ve výši 500 Kč + DPH. Fakturační údaje uveďte při potvrzení účasti. Upozorňujeme, že členství je nepřenosné. V případě naplnění kapacity mají členové ALAI přednost.

Svou účast prosím v ideálním případě potvrďte e-mailem na adresu tajemnik@alai.cz

Provozovatelem těchto stránek je ALAI Česká republika, Apolinářská 445/6, 128 00 Praha, IČ: 01603671. Obsah těchto stránek je předmětem práva autorského a bez svolení provozovatele stránek jej nelze dále šířit. Provozovatel neodpovídá za obsah stránek třetích osob, na které na svých stránkách odkazuje. Vstup pro členy.