Pozvánka na křest knihy Mezinárodní právo soukromé a právo duševního vlastnictví – kolizní otázky, společně s vědeckou přednáškou dne 18. 3. 2020

Akce se uskuteční navzdory mimořádnému opatření MZ (účast nepřekročí 30 účastníků!)

Vážení členové a zájemci o autorské právo,

dovolujeme si Vás touto cestou pozvat na přednášku s názvem „Kolizní aspekty porušení práv k duševnímu vlastnictví na internetu dle Nařízení Řím II a judikatury Soudního dvora EU“, kterou povede JUDr. Tereza Kyselovská, Ph.D a doc. JUDr. Pavel Koukal, Ph.D..

Společně s přednáškou proběhne i křest knihy „Mezinárodní právo soukromé a právo duševního vlastnictví – kolizní otázky“.

Akce se uskuteční již tradičně v Jazzdocku, Janáčkovo nábř. 3249/2, 150 00 Praha 5-Smíchov ve středu 18.3. 2020 od 16:30–17:30

Slavnostní přípitek a občerstvení zajištěno.

Pro členy ALAI je účast zdarma, nečlenům vystavíme fakturu na příspěvek na občerstvení a nájem ve výši 500 Kč + DPH. Fakturační údaje uveďte při potvrzení účasti. Upozorňujeme, že členství je nepřenosné. V případě naplnění kapacity mají členové ALAI přednost.

Svou účast prosím v ideálním případě potvrďte e-mailem na adresu tajemnik@alai.cz

Tajemník, 14. 2. 2020

Článek zatím nemá žádný komentář.
Vložit komentář:

Jméno a příjmení (povinné)

Příspěvek

Potvrďte, prosím, že nejste robot: napište jméno Hurvínkova otce

Provozovatelem těchto stránek je ALAI Česká republika, Apolinářská 445/6, 128 00 Praha, IČ: 01603671. Obsah těchto stránek je předmětem práva autorského a bez svolení provozovatele stránek jej nelze dále šířit. Provozovatel neodpovídá za obsah stránek třetích osob, na které na svých stránkách odkazuje. Vstup pro členy.