Pozvánka na přednášku Andrease Galtunga dne 25. 10. 2021

Vážení přátelé, členové a zájemci o autorské právo,

dovolte nám pozvat Vás na další akci české skupiny ALAI, tentokrát na téma Fotografie, obrazy a jejich citace – užití výňatku výtvarného díla jako zákonná licence?

O mezinárodních souvislostech zejména v souvislosti s užitím online v angličtině promluví prof. Andreas Galtung. Andreas vykonává autorskoprávní praxi jako advokát v Oslu, současně však přednáší autorské a mediální právo na vysoké škole Inland Norway University of Applied Sciences.

Setkáme se tentokrát opět v pražském Jazzdocku, a to v pondělí 25. 10. 2021 od 12:00. Konec akce je naplánován na 13:00.

! Pozor změna: Jazzdock bohužel není schopen zajistit kuchaře na poledne, proto nebude možné objednat si na místě oběd. To ale samozřejmě ničemu nebrání zajít na oběd společně po akci !

Akce je pro členy zdarma, nečlenům ALAI bude vystavena faktura na příspěvek na nájem prostor ve výši 500 Kč + DPH.

Prosíme o potvrzení Vaší účasti na tajemnik@alai.cz.

Záznam z akce a prezentace jsou dostupné pro členy na vyžádání.

tajemník, 12. 10. 2021

Článek zatím nemá žádný komentář.
Vložit komentář:

Jméno a příjmení (povinné)

Příspěvek

Potvrďte, prosím, že nejste robot: napište jméno Spejblova syna

Provozovatelem těchto stránek je ALAI Česká republika, Apolinářská 445/6, 128 00 Praha, IČ: 01603671. Obsah těchto stránek je předmětem práva autorského a bez svolení provozovatele stránek jej nelze dále šířit. Provozovatel neodpovídá za obsah stránek třetích osob, na které na svých stránkách odkazuje. Vstup pro členy.