Umělá inteligence a kreativní a kulturní průmysl

31. 10. 2023

Zveme naše členy i ostatní na další setkání k tématu umělé inteligence. Tentokrát se blíže podíváme na vliv AI na jednotlivá odvětví kulturního a kreativního průmyslu. Přijďte si poslechnout, jak AI mění reklamní průmysl, novinařinu, vydávání knih, audiovizi, hudbu anebo jak je umělá inteligence dobrý programátor. Seminářem nás provede odborník na AI & NFT & Metaverse Vítězslav Klement.

Na akci vystoupí:

• Kateřina Hrubešová, ředitelka Asociace komunikačních agentur a Zdeněk Valut, specialista z AI hubu AKA, agentura Ydeal, Richard Axell, agentura Triad

• Radka Matesová Marková, šéfredaktorka zpravodajství ČTK

• Marcela Turečková, ředitelka Svazu českých knihkupců a nakladatelů

• Veronika Křížová, Asociace producentů v audiovizi

• Petra Žikovská, ředitelka české pobočky IFPI

• Jakub Menčl, Senior Legal Counsel, AVAST

Akce se koná jako součást akce DNY AI v Praze.

Akce se uskuteční se v úterý 31. 10. 2023 od 9:00 v sídle Hospodářské komory ČR, Florentinum (recepce A) Na Florenci 2116/15. Budeme se těšit na setkání. Od 8:45 pro vás bude připraveno ranní občerstvení a káva, prosíme dorazte včas. Účast prosím potvrzujte na e-mailu tajemnik@alai.cz. Účast je pro členy i nečleny zdarma.

Těšíme se na viděnou

Provozovatelem těchto stránek je ALAI Česká republika, Apolinářská 445/6, 128 00 Praha, IČ: 01603671. Obsah těchto stránek je předmětem práva autorského a bez svolení provozovatele stránek jej nelze dále šířit. Provozovatel neodpovídá za obsah stránek třetích osob, na které na svých stránkách odkazuje. Vstup pro členy.