To what extent do Czech courts comply with CJEU case law? An empirical analysis of recent decisions

Zveme všechny naše členy na kolokvium britské právní vědkyně prof. Estelle Derclayové z Univerzity v Nottinghamu.

Řeč přednese prof. Estelle Derclayová z Univerzity v Nottinghamu, která k našemu pozvání Prahu navštíví. Prof. Derclayová je významnou odbornicí na autorské právo a věříme, že členové využijí příležitost setkat se s ní na tomto kolokviu. Zpětná vazba k výzkumu prof. Derclayové (zkušenosti účastníků s rozhodováním českých soudů ve světle acqui) bude vítána. Přednáška proběhne v anglickém jazyce bez tlumočení.

Akce se uskuteční ve 12:00 v pražském klubu JazzDock dne 15. ledna 2024. Po kolokviu bude připraveno občerstvení. Respektujte prosím konvenci společenského oděvu (business formal). Akce je otevřená pro veřejnost. Pro členy ALAI je účast zdarma, ostatním účastníkům je za účast fakturováno 1000 Kč + DPH. Uvítáme potvrzení účasti panu tajemníkovi na e-mail tajemnik@alai.cz.

Rudolf Leška, 12. 12. 2023

Článek zatím nemá žádný komentář.
Vložit komentář:

Jméno a příjmení (povinné)

Příspěvek

Potvrďte, prosím, že nejste robot: napište jméno Spejblova syna

Provozovatelem těchto stránek je ALAI Česká republika, Apolinářská 445/6, 128 00 Praha, IČ: 01603671. Obsah těchto stránek je předmětem práva autorského a bez svolení provozovatele stránek jej nelze dále šířit. Provozovatel neodpovídá za obsah stránek třetích osob, na které na svých stránkách odkazuje. Vstup pro členy.